Realizacje

Schody blokowe z granitu Strzegom.

Realizacje

Remont schodów – Szkoła Podstawowa Nr 157 przy ul. Tynieckiej 25 w Warszawie

Remont schodów zewnętrznych przy Szkole Podstawowej nr 157 przy ul. Tynieckiej w Warszawie: rozbiórka starych schodów wraz z fundamentem, wykonanie nowej konstrukcji schodów, prace montażowe nowych schodów blokowych oraz płyt posadzkowych z granitu Strzegom w fakturze płomieniowanej, wykonanie nowych balustrad ze stali nierdzewnej

Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA

Przebudowa schodów wejściowych do budynków Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA przy ulicy Solec i ul. Grzybowskiej z zapewnieniem dostępności dla osób z niepełnosprawnością: Ośrodek Solec demontaż starych schodów blokowych z granitu Strzegom, roboty montażowe nowych schodów z granitu, wykonanie nowych balustrad ze stali nierdzewnej. Ośrodek Grzybowska demontaż starych schodów z płytek gresowych, wykonanie izolacji i […]

Gabinet rehabilitacji i fizjoterapii.

Generalny wykonawca adaptacji lokalu ze stanu “surowego”, na potrzeby gabinetu rehabilitacji i fizjoterapii. Prace budowlano-instalacyjne oraz komleksowe wyposażenie pomieszczeń zostały wykonane zgodnie wymaganiami i standardem  jakie powinny spełniać pomieszczenia i urządzenia w zakładzie rehabilitacji leczniczej (załącznik nr 6 do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 26 czerwca 2012 roku).    

EW Żarnowiec

Modernizacji wejścia do budynku administracyjnego (Oddział EW Żarnowiec) demontaż starych schodów z marmuru  wraz z rozbiórką podkładu betonowego, roboty montażowe nowych schodów z granitu Strzegom i Pedra Vella odtworzenie zniszczonej barierki ze stali nierdzewnej, realizacje elektrycznej instalacji grzewczej posadzkowej, uzupełnienie ubytków elementów betonowych pod schodami oraz częścią balkonową i pokrycie powierzchni warstwami zabezpieczającymi, malowanie elewacji […]

WIORiN Kielce

Przebudowa schodów wejściowych do budynku WIORiN Kielce z zapewnieniem dostępności dla osób z niepełnosprawnością: demontaż starych schodów z piaskowca  wraz z rozbiórką podkładu betonowego, roboty montażowe nowych schodów z granitu wykonanie nowych balustrad ze stali nierdzewnej, dostawa i montaż platformy dla niepełnosprawnych

Horyzont Praga w Warszawie

Wykonanie elewacji wentylowanej z okładziny kamiennej z granitu Nero Impala w fakturze szczotkowanej oraz wykonanie okładzin kamiennych z marmuru “Crystalina” (Grecja) wewnątrz budynku Horuzont Praga w Warszawie dla firmy Kalter Sp. z o.o.

Senat Rzeczpospolitej Polskiej

  Firma Veskam Sp. z o.o. wykonała “Remont tarasu południowego będącego łącznikiem pomiędzy budynkiem A i B Kancelarii Senatu RP “. Budynek jest wpisany do rejestru zabytków.

Restauracja SeeFoodStation

Generalny wykonawca adaptacji lokalu ze stanu “surowego”, na potrzeby restauracji SeeFoodStation w budynku Nowogrodzka Square, przy al. Jerozolimskich 93 w Warszawie.

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu

Firma Veskam Sp. z o.o. wykonała remont i przebudowę budynku Starostwa Powiatowego w Przasnyszu. W ramach wykonywanej inwestycji Veskam Sp. z o.o. wykonał elewację wentylowaną z płyt elewacyjnych z piaskowca  w fakturze szlifowanej wraz z ociepleniem wełną mineralną z welonem.  Dodatkowo wykonano okładzinę kamienną postumentu pomnika Bronisława Matuszewskiego.

Zabezpieczenie zabytkowej kamienicy przy ul. Wiktorskiej w Warszawie

Firma Veskam Sp. z o.o. wykonała ” Remont w zakresie zabezpieczenia przed dalszą degradacją budynku przy ul. Wiktorskiej 3 w Warszawie”. Budynek jest wpisany do rejestru zabytków. roboty zabezpieczenie elewacji wraz z gzymsami, roboty zabezpieczające otwory zewnętrzne budynku, roboty zabezpieczające wnętrza, roboty zabezpieczające dachu i poddasza.

Elewacja z piaskowca Sielec -Dom Przy Okrzei

Firma Veskam Sp. z o.o. wykonała elewacje wentylowaną z piaskowca Sielec. System montażu płyt gr. 4 cm w fakturze z nacięciami “ryflowanymi” poziomymi o szer. 2 cm na kotwach ze stali nierdzewnej, glify i nadproża klejone za pomocą kleju epoksydowego oraz kotew za stali nierdzewnej. Dodatkowo wykonano grawer “Dom Przy Okrzei”    

Rezydencja przy ul. Inspektowej w Warszawie

Kompleksowe wykonanie 500 m2 elewacji wentylowanej budynku z bloczków TAB. dostawa i montaż ocieplenia z wełny mineralnej z “welonem”, dostawa i montaż bloczków TeknoAmerBlok – wymurowanie przy użyciu wysoko-elastycznej zaprawy klejowej  z zachowaniem fugi 3 mm. mocowanie ścian i nadproży do konstrukcji budynku za pomocą systemowych kotew i konsoli.      

Dom jednorodzinny w Warszawie

Wykonanie elewacji wentylowanej z piaskowca Sielec. Zagospodarowanie terenu granitem Strzegom (chodniki, tarasy, donice i podjazdy itp.)

Dom jednorodzinny – Anin

Kompleksowe wykonanie prac kamieniarskich. wykonanie ogrodzenia z betonu architektonicznego, montaż ocieplenia i płyt kamiennych z kamienia naturalnego – granit Nero Assoluto Zimbabwe, wykonanie schodów zewnętrznych z bloków granitowych i chodników z kamienia naturalnego Strzegom, ułożenia kostki granitowej na podjeździe do budynku, prace wykończeniowe wewnątrz domu.

Urząd Dzielnicy Warszawa Bielany

Modernizacja schodów przy wejściu głównym do budynku Urzędu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy z przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych: wykonanie naprawy schodów wykonanych z okładzin kamiennych granit Grey Super Dark montaż nowego systemu iluminacji w oparciu o lampy doziemne LED firmy ES-System naprawa cokołu z piaskowca wokół elewacji frontowej    

Komenda Główna Policji w Warszawie

Remont schodów zewnętrznych do budynku KGP Warszawa: demontaż starych i wykonanie nowych balustrad, wymiana nawierzchni kamiennej schodów, wykonaniem nowego systemu ogrzewania schodów.

Salon Vectra

Adaptacja lokalu na potrzeby salonu firmowego firmy telekomunikacyjnej Vectra wykonanie lokalu od stanu surowego z dostawą materiałów, wykonanie sieci teleinformatycznej i oraz systemu klimatyzacji, wykonanie zaplecza socjalnego.

Dom jednorodzinny w Podkowie Leśnej

Kompleksowe wykonanie elewacji zewnętrznej z wapienia Kanfanar. wykonanie dokumentacji podziału kamienia na elewacji, montaż ocieplenia i płyt kamiennych z kamienia naturalnego – wapień Kanfanar, wykonanie schodów zewnętrznych z granitu i ogrodzenia z kamienia naturalnego.

Dom jednorodzinny Warszawa Wawer

Kompleksowe wykonanie elewacji zewnętrznej z piaskowca Śmiłów. wykonanie dokumentacji podziału kamienia na elewacji, montaż ocieplenia i płyt kamiennych z kamienia naturalnego – piaskowiec Śmiłów.

Wieża Ariańska

Modernizacja i roboty budowlane zabytkowego obiektu Wieży Ariańskiej – Muzeum Kowalstwa wraz z zagospodarowaniem terenu wokół obiektu. Prace objęły m.in. zabezpieczenie fundamentów, prace remontowo- konserwatorskie przypór kamiennych i lic murów z użyciem tynków zacieranych.

Ambasada Niemiec w Sztokhomie

Wykonanie prac kamieniarskich z Jura Gelb. wykonanie posadzek wewnętrznych, montaż schodów wewnętrznych płyt kamiennych, wykonanie posadzek zewnętrznych w fakturze młotkowanej

Salon samochodowy Volvo przy ul. Płowiecka 62 w Warszawie.

Prace budowlane związane z przebudową budynku warsztatowego z salonem sprzedaży: roboty ziemne ( wykopy, ławy fundamentowe, izolacje, itd.), przebudowa fasady aluminiowo – szklanej na podkonstrukcji drewnianej, przebudowa istniejącej elewacji aluminiowej ( Alucobond ), przebudowa i wykończenie „pod klucz” wnętrza salonu sprzedaży.

Ambasada Królestwa Niderlandów w Warszawie

Prace związane z wyminą/naprawą zewnętrznych okładzin kamiennych (kamień Serpentino) na fasadzie i ogrodzeniu budynku Ambasady Królestwa Niderlandów w Warszawie przy ul. Kawalerii 10.

Luksusowe osiedle domów jednorodzinnych „Konstancja”

Podwykonawstwo (Generalny Wykonawca „PBM Południe S.A.) w zadaniu inwestycyjnym przy ul. Warszawskiej 200 w miejscowości Bielawa, gmina Konstancin Jeziorna, składającej się z 13 domów dwu i jednorodzinnych. Dostawa i montaż  elewacji kamiennej na kotwach ze stali nierdzewnej na 7 budynkach.  

SBM „Skarbowiec” ul. Grójecka 41 w Warszawie

Rewitalizacja dziedzińca wewnętrznego kamienicy na starej Ochocie. wymiana ciągów pieszych, instalacja sterowanego oświetlenia zewnętrznego w postaci lamp stojących i doziemnych, remont konserwatorski portalu wejściowego i prześwitu bramowego.

Centrum Bankowo – Finansowego „Nowy Świat” S.A. w Warszawie

Prace budowlano – kamieniarskie związane z rozbudową kompleksu Centrum Bankowo – Finansowego „Nowy Świat” S.A. w Warszawie przy ul. Nowy Swiat 6/12. Prace były realizowane pod nadzorem Stołecznego Konserwatora Zabytków. Zakres robót obejmował między innymi: Wykonanie kompleksowych okładzin murków z piaskowca Montaż i renowacja czap/nakryw murków z piaskowca, Wykonanie elewacji czerpni z piaskowca wraz z […]

SBM “Skarbowiec” ul. Glogera 3 w Warszawie

Prace budowlano-konserwatorskie związane z renowacją elewacji budynku przy ul. Glogera 3 w Warszawie objętego ochroną konserwatorską Stołecznego Konserwatora Zabytków. Zakres prac obejmował: renowacja historycznej elewacji zachowaniem tektoniki, faktury tynku, boniowań i innych detali w technologii historycznej, wykonanie nowej elewacji w technologii tynku cienkowarstwowego, remont balkonów wraz z wymianą balustrad, wymiana obróbek blacharskich gzymsów, parapetów, daszków, […]

Wieża Ariańska w Wojciechowie

Zwiększenie atrakcyjności turystycznej Wojciechowa poprzez doposażenie otoczenia Wieży Ariańskiej: – wejście główne do biblioteki, wykonanie nowej podbudowy betonowej pod schody blokowe oraz posadzkę z piaskowca Brenna, – wejście boczne, wykonanie nowej podbudowy wraz z odwodnieniem pod schody blokowe z granitu Strzegom oraz piaskowca Brenna, – wykonanie chodników oraz posadzki w bocznym wejściu z kostki granitowej […]

Pomnik „Electio Viritim” przy ul. Obozowej w Warszawie

Renowacja pomnika „Electio Viritim” oraz jego najbliższego otoczenia: – wykonanie okładzin kamiennych muru wraz w wykonaniem podobizn Królów Polski, – czyszczenie oraz renowacja, – wykonanie oświetlenia terenu pomnika, – wykonanie dojścia do pomnika od ul. Obozowej, – wykonanie i montaż małej architektury.

Urząd Dzielnicy Bemowo

Remont cokołów, schodów zewnętrznych i podestu budynku Urzędu Dzielnicy Bemowo m. stołecznego Warszawy: – wykonanie nowej podbudowy betonowej wejścia głównego, – okładziny schodów oraz podestów z granitu promieniowanego New Bianco Cristal, – okładziny podestu wejścia głównego wykonane dekoracyjną powłoką posadzkową z kamieni naturalnych technologią Hadalan, – wykonanie wycieraczek oraz balustrad ze stali nierdzewnej.  

Dom jednorodzinny w Konstancinie Jeziorna.

Wykonanie elewacji wentylowanej z Hiszpańskiego wapienia Caliza Capri oraz elewacji drewnianej wraz z tarasami oraz wykończenia kamienne wnętrz (blaty łazienkowe, kuchenne oraz kominki).  

Przebudowa schodów wejściowych do budynku B Oddziału ZUS w Białymstoku przy ul. Młynowej 29.

Prace realizowane na podstawie przetargu publicznego. Zakres robót obejmował: – prace ogólnobudowlane (rozbiórkowe, izolacyjne, zbrojarskie, dekarskie, tynkarskie) – prace kamieniarskie (montaż okładzin granitowych schodów oraz posadzek) – prace ślusarskie (montaż balustrad ze stali nierdzewnej) – wykonanie we własnym zakresie odwodnienia liniowego z blachy nierdzewnej według indywidualnego projektu.

Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku

Przebudowa wejścia głównego do budynku domu Rzeźbiarza, wykonanie schodów i posadzki z piaskowca „Brenna” oraz oczyszczenie i impregnacja elewacji z piaskowca łupanego i szlifowanego – na podstawie przetargu publicznego.

Pomnik ofiar wojny 1920r. w Markach

Wykonanie pomnika z rekonstrukcji zdjęciowej z 1934r. Wykonanie stopnic i posadzki z granitu „Nero Impala” oraz wykonanie trzonu pomnika na kotwach stalowych – na podstawie przetargu publicznego.